Loretos Laurinavičienės tapybos darbų paroda

Reklama baigsis po sek.

Birželio 11 d., ketvirtadienį, 17.30 val., NAUJOJOJE KLAIPĖDOS GALERIJOJE (Herkaus Manto g. 22), vyks Loretos Laurinavičienės tapybos parodos „Žydėjimo kodas“ atidarymas. Žinomos miesto pedagogės ir menininkės personalinėje parodoje eksponuojami rinktiniai tapybos ant šilko darbai.

,,Žydėjimo kodas“ – tai naujų spalvos ir formos derinių paieškos, tai pabėgimas iš nuobodžios kasdienybės į ryškesnį pasaulį, kruopščiai išlietą ant šilko. Margaspalviai augalų ir paukščių siluetai paveiksluose transformuojasi į atogrąžų augmeniją primenančius fantastiškus darinius, atsiskleidžiančius modernistinėje formų ir spalvų žaismėje.

Ši paroda – ne tik apie augalus ir gamtos paslaptis, bet – laiko tėkmę,  gebėjimą užgimti, prasiskleisti ir galiausiai – pražysti visomis savo esybės spalvomis. Kiekvieno žmogaus gyvenime tas žydėjimas užkoduotas kitu laiku ir galbūt kitokiomis sąlygomis. Visi mes turime savo augimo, brandos ir žydėjimo laiką. Kiekvienas jame pražįstame skirtingai“, – savo mintimis dalinasi parodos autorė.

Loreta Laurinavičienė – Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro pedagogė. 2018 m. išrinkta Metų klaipėdiete ir įvertinta kaip viena ryškiausių švietimo srities darbuotojų.

Ilgus metus meilę menui diegusi savo mokiniams, parodoje ji atveria duris į savo užkoduotą spalvų ir formų pasaulį.

Paroda vyks iki liepos 9 d.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių