Mariose dingusio žmogaus paieškos – bevaisės

Reklama baigsis po sek.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija vakar pranešė, kad Kuršių mariose ieškomas, kaip įtariama, iš katerio dingęs žmogus. Apie tuščią katerį ties Kiaulės nugara Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija buv informuota 15.15 val. Žmogaus paieškos operaciją vykdė Jūrų gelbėjimo koordinacinis centras, marias žvalgė kariškių sraigtasparnis. Kariškiams talkino ir Uosto direkcijos kateris „Zunda“ bei jo įgula. Deja, visos sutelktos pastangos surasti, kaip įtariama iš valties iškritusį žmogų buvo bevaisės. Po kelių valandų žvalgybos operacija buvo nutraukta.

“Vakar apie 19,20 val. paieška buvo nutraukta. Karinių oro pajėgų sraigtasparnis du kartus praskrido nuo Kiaulės nugaros iki pat uosto vartų, kruopščiai išieškodamas visą teritoriją, visą perimetrą, ir nieko neradome. Tuo pagrindu paieškos ir gelbėjimo operacija buvo nutraukta. Paieškos bevaisės”, – teigė Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro štabo vyresnioji jūreivė Akvilė Bertulė.

Tuo metu vyravo silpnas vėjas, nedidelis bangavimas, tačiau vyravo stiprios vandens srovės nuo Kiaulės nugaros link uosto vartų, todėl ir buvo pasirinktas būtent šioje lokacijoje esantis paieškos objektas. Kuršių mariose plaukiojusi,kaip įtariama, žvejojusio ir dingusio asmens guminė valtis buvo pargabenta į krantą.

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas apie incidentą informaciją gavo apie 15:47 val. Pranešta, kad mariose prie navigacinio plūduro pastebėta tuščia guminė valtis nuleistu inkaru, kurioje buvo žvejybai skirti reikmenys, asmeniniai daiktai, viena apsaugos liemenė. Įtariama, kad žvejodamas 1974 m. gimęs vyras galėjo įkristi į marias. Paskelbta paieška. Ieškomo asmens požymiai: Ūgis apie 175 cm. šviesių trumpų plaukų, smulkaus kūno sudėjimo.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių