Melagingai policijos pareigūną sumušimu apkaltinusiam Kretingos r. gyventojui teismas skyrė baudą

Reklama baigsis po sek.

Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmai priėmė nutarimą administracinio nusižengimo byloje, kurioje bendrajam pagalbos centrui skambinęs ir žinomai melagingai apie sumušimą pranešęs pilietis pripažintas padaręs administracinį nusižengimą, numatytą LR ANR 493 str. 2 d.

1970 m. gimęs Kretingos r. gyventojas, 2020 m. birželio 28 d. apie 06.15 val., paskambino į bendrąjį pagalbos centrą ir pareiškė, kad jį naktį sumušė civiliais drabužiais apsirengęs policijos pareigūnas. Nustačius skambinusiojo asmenybę, bei išsiaiškinus, kad jo teiginiai apie, galimai, neteisėtus policijos pareigūno veiksmus yra melagingi, buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas, nes buvo trukdomas bendrojo pagalbos centro darbas, kviečiamos specialiosios tarnybos. Teismo nutarimu, asmeniui skirta  200 eurų bauda.

Imuniteto valdybos pareigūnai įspėja, kad, siekdami užtikrinti visų policijos pareigūnų saugumą, apginti jų garbę bei orumą, į bet kokius mėginimus nederamai paveikti policijos sistemos darbuotojus reaguos principingai – piliečiai, pasipriešinę teisėtiems pareigūnų nurodymams, įžeidę juos raštu ar žodžiu, arba sukėlę fizinį skausmą, atsakomybės neišvengs ir bus nubausti įstatymo numatyta tvarka.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių