Melnragės paplūdimy – staigi jauno vyro mirtis

Reklama baigsis po sek.

Antradienį II Melnragės paplūdimyje grupė vyrų žaidė tinklinį. Deja, vienam iš komandos narių vakaras baigėsi tragiškai.

Apie 20 valandą po tinklinio partijos, vyrai nusprendė atsigaivinti vėsiu Baltijos jūros vandeniu. Kaip pasakojo BĮ „Klaipėdos paplūdimiai“ direktoriaus pavaduotojas, gelbėtojų vadas Aleksandras Siakki, vos iki liemens įbridusiam į jūrą vyriškiui ėmė trūkti oro.

Šalia buvę draugai iš karto pastebėjo, kad jis ėmė dusti, jam trūko oro, galiausiai vyras vandenyje susmuko. Komandos nariai jį nedelsiant partempė į krantą. Pradėjo gaivinimą. Netrukus prisijungė ir gelbėtojai. Pastaireji ir dirbtinį kvėpavimą atliko, taip pat buvo panaudotas defibriliatorius. Vienu metu lyg vyras ir buvo atsigavęs, pradėjęs kvėpuoti, lyg ir sąmonę atgavęs. Deja. Atvykus medikams, jie panaudojo savo reanimatologijos aparatūrą, tačiau išgelbėti gyvybės nepavyko“, – teigė A. Siakki.

Tinklinio komandos draugai gelbėtojams pasakojo, kad jūroje susmukęs vyras prieš kelias dienas skundėsi skausmu krūtinės plote.

Apie 21.06 val. Klaipėdoje, II Melnragės paplūdimyje, buvo konstatuota gaivinto 1981 m. gimusio vyro biologinė mirtis. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Pasak BĮ „Klaipėdos paplūdimiai“ direktoriaus pavaduotojo A. Siakki, šiemet tai pirmas atvejis paplūdimyje, tačiau tokių yra buvę anksčiau ne vienas. Dažniausiai insultas ar infarktas žmones ištinka po kaitrios saulės įlipus į šaltą jūrą. Prieš 7-erius metus paplūdimyje susmuko taip pat tinklinį žaidęs vyras, prieš 5-6 metus insultas moterį ištiko kopose, prieš 3 metus staigi mirtis asmenį ištiko vos įbridus į jūrą.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių