Metų mokytojo vardo premijomis apdovanoti trys Klaipėdos rajono pedagogai

Reklama baigsis po sek.

Artėjant spalio 5-ajai dienai, kuomet visa švietimo bendruomenė mini Tarptautinę mokytojų dieną, vakar Klaipėdos rajono savivaldybės administracija apdovanojo ir premijas įteikė trims pedagogėms.

Šiemet premijos skirtos Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos matematikos mokytojai metodininkei Daliai Bendikienei bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai metodininkei Rasai Rusteikienei ir „Kranto“ pagrindinės mokyklos vyresniajai matematikos ir fizikos mokytojai Ilonai Tulabienei.

Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas, sveikindamas mokytojus, džiaugėsi, kad jie ne tik užsiima profesine veikla, bet nepamiršta ir visuomeninės – visi aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, iniciatyvose, akcijose.

„Aš asmeniškai labai gerbiu mokytojo profesiją. Ir manau, kad kai buvo renkamos idėjos Lietuvai, labai teisingai užbrėžtas tikslas mokytojo profesiją padaryti prestižine“, – sakė Klaipėdos rajono meras B. Markauskas.

Tarptautinės mokytojų dienos proga už profesinę ir visuomeninę veiklą kasmet trys rajono mokytojai pagerbiami nuo 2016 metų. Premijos dydis – 500 eurų.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių