Mobili medikų komanda dirbs pietinėje miesto dalyje

Reklama baigsis po sek.

Pageidaujantys pasiskiepyti nuo COVID-19 gyventojai ketvirtadienį, rugsėjo 16 d., kviečiami atvykti prie Klaipėdoje, Smiltelės g. 19 įsikūrusio LIDL prekybos centro. Mobili vakcinavimo komanda čia dirbs nuo 16 iki 19 val.

Bus skiepijama „Janssen“ (kiekis – ribotas) ir „Comirnaty“ („Pfizer“) vakcinomis. Išankstinės registracijos nereikia, užtenka turėti asmens dokumentą.

Janssen“ vakcina gali būti skiepijami gyventojai nuo 18 metų. „Comirnaty“ („Pfizer“) vakcina gali būti skiepijami asmenys jau nuo 12 metų, reikalingos dvi dozės, tarp dozių turi būti daroma 3 savaičių pertrauka.

Nuo rugsėjo 13 d. Vyriausybės nutarimu įsigalioję įvairūs draudimai neturintiems galimybių paso ar jam prilyginamo dokumento sukelia daug nepatogumų, todėl dabar skiepijasi ir tie, kurie ilgai delsė tai daryti.

Kaip ir buvo tikėtasi, naujų draudimų išvakarėse daugybė klaipėdiečių suskubo pasinaudoti proga pasiskiepyti ir pageidavo būtent „Janssen“ vakcinos, kadangi ja skiepijama vieną kartą – antruoju skiepu rūpintis nebereikia, todėl jau po dviejų savaičių galima gauti ir Galimybių pasą. Šios vakcinos populiarumas dėl galimybės greičiau gauti šį dokumentą nemažėja ir dabar, nes neturintys jo negali laisvai patekti į prekybos, kultūros, sporto, grožio paslaugų ir kitas įstaigas, dalyvauti renginiuose uždarose patalpose ir pan. Nepatogumų sukelia ir privalomas testavimas.

Apsisprendimą skiepytis skatina ir epidemiologinė situacija, kuri uostamiestyje prastėja dar nė neįsibėgėjus rudeniui. Padėtis dėl koronaviruso infekcijos plitimo neramina ir optimistiškai naujus mokslo metus pradėjusią švietimo bendruomenę. Po dviejų kontaktinio mokymo savaičių izoliuotis tenka vis didesniam skaičiui mokytojų ir mokinių.

Tačiau šįkart gyventojai iš anksto informuojami apie ribotą „Janssen“ vakcinos kiekį: tikėtina, kad vakcinos likučio užteks ne visiems pageidaujantiems, kiti turės išlaukti, kol Klaipėdą pasieks kita šios vakcinos siunta.

Primename, kad be išankstinės registracijos pasiskiepyti galima kiekvieną ketvirtadienį bet kuriame Lietuvos vakcinavimo centre. Pasirinkti galima bet kurią vakcinacijos centre esančią vakciną.

Klaipėdos vakcinavimo centre Paryžiaus Komunos g. 16A gyventojai be išankstinės registracijos taip pat priimami kiekvieną darbo dieną 13-15 val. Vakcinacijos centro darbo laikas: pirmadienį – penktadienį nuo 8 iki 20 val., šeštadienį – nuo 9 iki 12 val.

Norėdami pasiskiepyti gyventojai taip pat gali registruotis iš anksto ir pasirinkti tikslų laiką. Registruotis galima internetu koronastop.lt bei Karštosios linijos tel. 1808.  

Daugiau informacijos apie galimybes pasiskiepyti nuo COVID-19 Klaipėdos mieste čia: https://www.klaipeda.lt/lt/covid-19-vakcinacija-testavimas-kita-aktuali-informacija/8378

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių