Nacionalinė „Ačiū“ iniciatyva kviečia pasveikinti medicinos darbuotojus

Reklama baigsis po sek.

Minint Medicinos darbuotojų dieną nacionalinė iniciatyva „Ačiū herojams“ kviečia visus prisijungti prie vienybės ir padėkos bangos –  pasveikinti medicinos darbuotojus ir ištarti unikalų „Ačiū“ rašant specialius atvirlaiškius iniciatyvos svetainėje www.aciuherojams.lt

Iniciatyvos autoriai kviečia paprastu, bet nuoširdžiu gestu padėkoti tiems, kurie šiandien rūpinasi mūsų ir mūsų artimųjų saugumu, priešakinėse linijose kovoja už mūsų gyvybes su grėsmingu ir nematomu priešu COVID-19.

Jau parašytuose pirmuose padėkos atvirlaiškiuose dažniausiai dėkojama už pasiaukojantį medicinos darbuotojų darbą gelbstint mūsų gyvybes, už geležinę kantrybę, už drąsą ir atsidavimą, už tai, kad jie kasdien rizikuoja savo sveikata.

Prie iniciatyvos jungiasi ir šalies institucijos bei jų atstovai – Sveikatos apsaugos, Švietimo, mokslo ir sporto, Socialinės apsaugos ir darbo, Vidaus reikalų, Finansų ministerijos, taip pat ir šalies savivaldybės.

Visi parašyti „Ačiū“ atvirlaiškiai bus matomi specialiai tam sukurtoje fotogalerijoje. Atvirlaiškiais galima pasidalyti socialiniame tinkle Facebook arba tiesiog juos išsisaugoti savo kompiuteryje.

„Ačiū“ – paprastas žodis, tačiau šiandien jis kaip niekad svarbus. Būkime stiprūs kartu!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių