Naktinių klubų, barų darbo laiko neribos

Reklama baigsis po sek.

Šiandien Vyriausybės posėdyje priimtas sprendimas skubos tvarka neriboti naktinių klubų bei pasilinksminimo vietų darbo laiko, tačiau išsiaiškinti kitas galimas alternatyvas, kurios padėtų suvaldyti koronaviruso plitimo grėsmę šio sektoriaus įstaigose ir padėtų maksimaliai sumažinti užsikrėtimo galimybes.

“Tokio tipo įstaigų darbo laiko trumpinimas reikštų šios srities verslo uždarymą. Tai duotas pavedimas dar iki pirmadienio sveikatos bei ekonomikos ir inovacijų ministerijoms, kad susitiktų su verslų asocijuotais atstovais ir išdiskutuotų, suderintų pozicijas, kaip būtų įmanoma maksimaliai užtikrinti saugumą ir saugumo reikalavimų laikymąsi šiose įstaigose”, – teigė ministras pirmininkas.

Naktiniuose klubuose, lošimo namuose bus siūloma įvesti privalomą socialinės distancijos išlaikymą, taip pat bus siūloma riboti žmonių skaičių, galbūt siejant tai su kiekvienos įstaigos kvadratiniais metrais, kad būtų užtikrintas ne susibūrimas žmonių, o distancijos išlaikymas. Naktiniuose klubuose, baruose, lošimo namuose, išliktų privalomas apsaugos priemonių, kaukių dėvėjimas, dezinfekcija. Taip pat ministerijoms bei atsakingoms institucijoms duotas pavedimas išsiaiškinti, patikrinti įstaigose esamų ištraukiamosios ventiliacijos mechanizmų tinkamumą. Tuomet bus priimti sprendimai, pateiktos rekomendacijos, kaip naktinių pasilinksminimų vietos galėtų saugiai dirbti.

“Kalbant apie restoranus, kavines, tai tikrai tas darbo laikas nėra aktualus, iki 12 valandos visi spėjam pavakarieniauti, o naktiniams klubams ir panašaus pobūdžio įstaigoms, lošimo namams turi būti taikomi kiti reikalavimai. jeigu pavyks susitarti dėl visų saugumo priemonių, įstaigos galės dirbti be darbo laiko apribojimų. Toks šiandien yra visų ministrų nutarimas”, – spaudos konferencijos metu teigė Vyriausybės vadovas.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių