Neurochirurgijos sk. gydytojui nustatytas koronavirusas. Izoliuota 10 medikų

Reklama baigsis po sek.

Savo facebook paskyroje šiandien Klaipėdos meras pasidalino naujausia informacija dėl koronaviruso Klaipėdoje

Po šią naktį KUL laboratorijoje vykdytų tyrimų viso identifikuoti 8 nauji užsikrėtimo COVID-19 virusu atvejai. Deja, bet ir vėl tenka konstatuoti, kad vienas iš teigiamų testų yra ir gydytojo iš KUL Neurochirurgijos skyriaus ir tai dar viena didelį nerimą ir rūpestį kelianti situacija.

Siekiant užkirsti bet kokias galimybės viruso plėtrai, izoliuota 10 medikų ir personalo, dirbančių šiame skyriuje. Šiuo metu KUL gydomi 49 šiuo virusu užkrėstieji, o dar 19 laukia savųjų jau atliktų tyrimų rezultatų.

Dar viena informacija iš kelto patikros CKT – visa patikra vyko gana aktyviai ir operatyviai, ir per nepilnas keletą valandų, buvo patikrinti visi keleiviai, kurie turėjo būti tikrinami pagal atnaujintą tvarką ir iš jų tik trys pristatyti į viešbutį laikinam buvimui, kol jie saugiu transportu ir saugiu būdu iškeliaus į privalomąją saviizoliacijos vietą. Tačiau tai kol kas tik pirmasis keltas iš keturių šiandien, tad darbo tikrinimo grupėms laukia dar daug.

Primenu, be sustojimo veikia ir mobilus koronaviruso patikros punktas, nuolatos GMP automobiliais į KUL infekcinį korpusą pristatomi įtariami šiuo virusu pacientai, tad kova – be atvangos ir atokvėpio. – Klaipėdos miesto meras

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių