Nuo birželio 1 siūloma leisti vykdyti renginius didesnėse masėse

Reklama baigsis po sek.

Šiandien įvykusiame COVID – 19 komiteto posėdyje buvo priimtas sprendimas dėl kultūros renginių organizavimo ir įgyvendinimo vasaros sezono metu.  

LR ministrai sudarė galimą grafiką, kuriuo vadovaujantis, šalyje galėtų vykti renginiai uždarose ir atvirose erdvėse su kur kas didesniu dalyvių/žiūrovų skaičiumi nei iki šiol.

Renginiai atvirose erdvėse

Atsižvelgus į klasikinio ir šiuolaikinio scenos meno organizacijų siūlymus, nuo birželio 1 dienos būtų galima vykdyti renginius su 300 dalyvių, nuo birželio 16 – 500, nuo liepos 1 – 700, nuo liepos 16 dienos – 900 dalyvių.

Renginiai uždarose erdvėse

Preliminariai sutarta, kad nuo birželio 1 dienos būtų galima vykdyti renginius su 100 dalyvių, nuo birželio 16 – 150, nuo liepos 1 – 200, nuo liepos 16 – 250, nuo rugpjūčio 1 – 300, nuo rugpjūčio 16 – 350 dalyvių.

Visuose šiuose renginiuose reikėtų laikytis numatytų atstumų apribojimų, o uždarose erdvėse – ir nustatytų salės užimtumo reikalavimų.

Ypač didelio masto renginių su keliais ar keliolika tūkstančių žmonių, kuriuose neįmanoma sukontroliuoti žmonių judėjimo ir kontaktavimo, šią vasarą teks atsisakyti.

Visiems šiems COVID-19 komitete priimtiems sprendimams dar turės pritarti Vyriausybė.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių