Nuo penktadienio dėvėti kaukes bus privaloma

Reklama baigsis po sek.

Šiandien Vyriausybė pritarė siūlymui pratęsti karantiną iki balandžio 27 dienos.

Nuo balandžio 10 d. 20 val. iki balandžio 13 d. 20 val. Lietuvoje bus ribojamas asmenų atvykimas į ne savo gyvenamosios savivaldybės miestus ir miestelius. Šių draudimų reikalavimų įgyvendinimui bus pasitelkiama policija ir kariuomenė.

Išimtys bus taikomos tik dėl artimųjų mirties, darbo atlikimo (kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje), ar dėl būtinosios medicinos pagalbos teikimo. Ribojimai nebus taikomi asmenims, kurie vyksta į savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto.

Į Lietuvą bus leidžiama atvykti asmenims, kurie yra LR piliečių ir kitų šalyje turinčių teisę gyventi asmenų šeimos nariai.

Vyriausybė taip pat nustatė, kad nuo šio penktadienio apsaugines kaukes viešoje vietoje dėvėti bus privaloma.

Taip pat nuspręsta nebedrausti lauko sąlygomis specializuotose vietose pardavinėti augalus, skirtus sodinti, trąšomis ir sėklomis.

Lieka galioti parduotuvių, prekybos ir pramogų centrų, turgaviečių veiklos draudimas, išskyrus prekybą maistu ir kitas išimtis. Nutarimu leista prekyba augalais, skirtais sodinti, sėklomis ir trąšomis, tačiau tik lauko sąlygomis specializuotose stacionariose prekybos vietose.

Taip pat leidžiama teikti elektroninio parašo išdavimo paslaugas, kai jos teikiamos maisto prekių parduotuvėse, prekybos ir (arba) pramogų centruose.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių