Nuo šiandien įsigalioja griežtesni ribojimai renginiuose ir prekyvietėse

Reklama baigsis po sek.

Šiandien, spalio 30 dieną įsigalioja praėjusį trečiadienį LR Vyriausybės priimti griežtesni koronaviruso infekcijos valdymo ribojimai. Iki lapkričio 13 d., draudžiama organizuoti visus renginius, išskyrus:

  • laidotuves;
  • aukšto meistriškumo sporto varžybas, kai jos vyksta be žiūrovų;
  • kultūros, sporto renginius, kai:
  1. jie vyksta uždarose erdvėse, tačiau žiūrovų skaičius neviršija 200 asmenų ir užtikrinamos šios sąlygos – žiūrovai renginį stebi tik iš sėdimųjų vietų, tarp žiūrovų išlaikomas 2 metrų atstumas (išskyrus šeimos narius (sutuoktinį arba asmenį, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, vaikus (įvaikius), įskaitant asmens ir jo sutuoktinio arba asmens, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, nepilnamečius vaikus, tėvus (įtėvius), globėjus)), žiūrovai viso renginio metu dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) (nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių (veido kaukių, respiratorių ar kitų priemonių) leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei; šiems asmenims rekomenduojama dėvėti veido skydelį), užtikrinamas bilietų platinimas elektroniniu būdu ir (arba) žiūrovų ir (ar) dalyvių registravimas, vykdoma žiūrovų ir (ar) dalyvių patekimo į renginio vietą kontrolė;
  2. jie vyksta atvirose erdvėse, tačiau žiūrovų skaičius neviršija 400 asmenų ir užtikrinamos visos anksčiau minėtos sąlygos.

Nuo 2020 m. lapkričio 14 d. renginiai organizuojami ir vykdomi, jei renginio organizatoriai užtikrina bilietų platinimą elektroniniu būdu ir (arba) žiūrovų ir (ar) dalyvių registravimą bei kontroliuoja žiūrovų ir (ar) dalyvių patekimą į renginio vietą.

Nuo penktadienio įsigalioja ir griežtesni ribojimai prekybos vietose. Parduotuvėse, prekybos centruose, turgavietėse, kitose viešose prekybos vietose, kai veikla vykdoma uždarose erdvėse, bei kitose prekybos ir paslaugų vietose turi būti užtikrinamas ne mažesnis 10 m2 prekybos plotas vienam lankytojui. Tokiu būdu tikimasi suvaldyti lankytojų srautus bei sustabdyti koronaviruso infekcijos plitimą.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių