Nuojauta aplinkosaugininkų neapgavo – sugautas jau baustas kilpininkas

Reklama baigsis po sek.

Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai per reidą Kretingos rajone sulaikė brakonierių kilpininką, anksčiau jau baustą už medžiojimą statant kilpas.

Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai rugpjūčio 26 d., trečiadienį, per reidą Kretingos rajone patikrino sodybą, kurioje gyvena asmuo, anksčiau baustas už medžiojimą statant kilpas.

Nuojauta pareigūnų neapgavo – sodybos ūkiniuose pastatuose rastos 4 paruoštos naudoti kilpos. Nors šeimininkas tikino kilpomis nemedžiojantis, inspektoriai nusprendė patikrinti jo žodžius ir artimiausiame miške rado dvi pastatytas kilpas. Jos buvo padarytos tokiu pat būdu, kaip ir rastos ūkiniuose pastatuose.

Už kilpų laikymą ir medžiojimą kilpomis teisės medžioti neturinčiam sodybos šeimininkui surašytas administracinių pažeidimų protokolas, byla perduota teismui, kuris skirs baudą nuo 600 iki 1700 eurų su kilpų konfiskavimu.

Pastebėjus gamtosaugos pažeidimus prašom pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112 arba tiesiogiai AAD telefonu 8 (5) 273 2995.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių