Nuolat saugokite savo daiktus nuo ilgapirščių

Reklama baigsis po sek.

Per praėjusią savaitę Neringoje ilgapirščiai nugvelbė net tris dviračius. Vagystės įvykdytos įvairiose gyvenvietėse, vienas dviratis nakčiai buvo paliktas kieme, ant automobilio stovo, kitas dingo iš namo laiptinės koridoriaus. Policijos pareigūnai neringiškiams ir ypač kurorto svečiams primena, kad savo daiktus akylai saugoti būtina nuolat. Atostogaudami žmonės ilsisi, siekia patirti malonių įspūdžių, tampa mažiau budrūs, o vagys nesnaudžia – be priežiūros paliktą vertingą daiktą nugvelbti gali bet kurią akimirką.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ragina žmones nuolat saugoti savo daiktus. Nepalikite dviračių, rankinių, kompiuterių, telefonų, kitų vertingų daiktų  automobiliuose, kiemuose, ant suoliukų, staliukų ar kitose viešose vietose. Kuprines patariama nešioti ne ant nugaros, bet priekyje, į užpakalines kelnių kišenes nedėti piniginių ar telefonų.
 
Kad poilsis pajūrio kurortuose neapkarstų, policijos pareigūnai visus ragina būti pilietiškais – jei kažkas sukėlė įtarimų, nedelsiant praneškite telefonu 112, arba internetu: www.epolicija.lt.

O turinčių bet kokios naudingos informacijos dėl minėtų dviračių vagysčių, prašome  tai pranešti Neringos PK pareigūnams telefonu 8 700 62006, arba el. paštu:  nerijus.stankus1@policija.lt  

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių