Nuotoliniu būdu dirbusiam Uosto direkcijos darbuotojui nustatytas COVID-19

Reklama baigsis po sek.

Vienam iš VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos darbuotojų, pastaruoju metu dirbusiam nuotoliniu būdu, šį trečiadienį patvirtintas COVID-19. Dar iki nustatant šį atvejį, reaguojant į augantį sergamumą Lietuvoje, didžioji dalis Uosto direkcijos darbuotojų jau nuo praėjusios savaitės vidurio dirba nuotoliniu būdu.

Nepaisant to, kad susirgęs darbuotojas dirbo nuotoliniu būdu, visi su juo anksčiau kontaktavę kolegos apie tai informuoti ir galimai turėję didelės rizikos sąlytį dirbs nuotoliniu būdu, jų duomenys pateikti Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui. Įmonė ėmėsi visų reikalingų saugumo priemonių, patalpos, kuriose lankėsi ir dirbo susirgęs darbuotojas, yra dezinfekuojamos.

Uosto direkcija glaudžiai bendradarbiauja ir laikosi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro teikiamų reikalavimų ir nurodymų.

Šis atvejis įprastinių darbų nesutrikdė, įmonė dirba vadovaudamasi Sveikatos apsaugos ministerijos ir Darbo inspekcijos patvirtintomis rekomendacijomis bei prevencijos priemonių taikymo Uosto direkcijoje tvarka.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių