Nustatyti 2 iš eismo įvykių šiąnakt pasišalinę vairuotojai

Reklama baigsis po sek.

Rietavo policijos pareigūnai nustatė du šiąnakt iš eismo įvykių pasišalinusius vairuotojus.

2020 m. gegužės 15 d. apie 7 val ryte pastebėta, kad Rietave, Laisvės aikštėje, prie savivaldybės, į medį yra atsitrenkęs automobilis BMW be valstybinių numerių. Rietavo policija netrukus  išsiaiškino, kad jį vairavo ir vertingą – koloninį ąžuolą nulaužė 2000 m. gimęs vaikinas, kuriam pareigūnai nustatė 1,22 prom. neblaivumą. Vos pusantrų metų vairavimo stažą turintis vaikinas neslėpė, kad po įvykio nuo automobilio nuėmė valstybinius numerius, pasišalino ir dar vartojo alkoholio.

Šįryt pastebėtas ir kitoje vietoje – Laisvės alėjoje – buvęs eismo įvykis. Čia buvo nulaužti 4 apsauginių atitvarų stulpeliai. Pareigūnai išsiaiškino, kad šį eismo įvykį sukėlė taip pat 2000 m. gimęs vaikinas, vairavęs BMW. Jam pareigūnai nustatė 0,56 prom. neblaivumą, tačiau jis aiškino, kad į atitvarus nesuvaldęs automobilio atsitrenkė vakar apie 18 val. ir alkoholio vartojo tik pasišalinęs iš eismo įvykio vietos.

Pasak pareigūnų, jaunuolių veiksmai bus vertinami griežtai –  jiems teks atsakyti ne tik už kelių eismo taisyklių pažeidimus, bet ir atlyginti žalą už nulaužtą vertingą ąžuoliuką bei sugadintus apsauginius stulpelius.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių