Pajūryje siautėjo vagišiai ir neblaivūs vairuotojai

Reklama baigsis po sek.

Prasidėjus kalendorinei vasarai, pajūryje kaip įprastai suaktyvėjo ir vagišiai. Ilgapirščiai darbuojasi ne tik paplūdimiuose ir naudojasi poilsiautojų atsipalaidavimu, bet vis dažniau apsilanko ir įmonių teritorijose bei prekybos vietose.

Trečiadienio rytą, apie 08.00 val. Šilutės pl., Klaipėdoje, pastebėta, kad, galimai nukirpus  pakabinamą spyną, yra įsibrauta į statybinį vagonėlį ir iš jo pavogti įvairūs uždarajai akcinei bendrovei priklausantys statybiniai įrankiai – kampinis šlifuoklis, diskinis pjūklas it kt. Žala – tikslinama. Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Tą pačią dieną Klaipėdos miesto policijos komisariate gautas uždarosios akcinės bendrovės pareiškimas, kuriame nurodoma, kad birželio 9 d. apie 14.15 val. Klaipėdoje, Taikos pr., asmuo išėjo iš parduotuvės nesumokėjęs už prekes. Žala – 229,85 eurų. Įtariamasis, 1972 m. gimęs vyras, sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas vagystės tyrimas.

Apie 14.00 val. Palangoje, Ajerų g., pastebėta, kad yra pavogti du dviračiai, kurie nakčiai buvo prirakinti namo kieme. Žala – 1600 eurų. Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Keliuose – neblaivūs vairuotojai

Trečiadienio vėlų vakarą, apie 21.15 val. Klaipėdos r., Derceklių k., automobilio „Toyota“ vairuotojui, 1976 m. gimusiam vyrui, nustatytas 2,26 prom. neblaivumas.

Vidurnaktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, apie 00.43 val. Taikos pr., Klaipėdoje, automobilio „Kia“ vairuotojui gimusiam 1996 m. nustatytas 1,79 prom. neblaivumas. Asmuo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Policijos pareigūnai nustatė ne tik apsvaigusius nuo alkoholio, bet ir su savimi turinčius kitokių svaiginimosi priemonių. Trečiadienį apie 20.35 val. Klaipėdoje, prie Minijos g. ir Statybininkų pr. sankryžos, sustabdžius automobilį „Lexus“ ir atlikus dalinę 1993 m. gimusio keleivio apžiūrą, kišenėje buvo rastas folijos lankstinukas su augalinės kilmės, specifinio kvapo, galimai narkotine medžiaga. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių