Pareigūnai stebėjo pėsčiųjų eismą prie geležinkelio pervažų

Reklama baigsis po sek.

Klaipėdos miesto PK bendruomenės pareigūnai savaitgalį vykdė prevencinę priemonę prie uostamiesčio  pietinėje ir šiaurinėje dalyse esančių geležinkelio pervažų. Vaikščioti bėgiais, kirsti juos neleistinose vietose draudžiama, todėl buvo stebima, ar žmonės elgiasi saugiai. Priemonė įgyvendinta bendradarbiaujant su Lietuvos transporto saugos administracijos Klaipėdos skyriaus darbuotojais.

Buvo nustatyti 3 pažeidimai – neleistinoje vietoje bėgius kirtusiems asmenims surašyti  protokolai. Dar trys asmenys dėl nesaugaus elgesio geležinkelio ruože buvo įspėti. Norinčiųjų eiti per bėgius, tačiau, pamačiusiųjų pareigūnus ir pasukusiųjų įrengtos perėjos link, buvo ne vienas, tarp jų būta ir vaikų. Priemonę vykdę bendruomenės pareigūnai kalbėjosi su netoli geležinkelio gyvenančiais žmonėmis, vaikų tėvais, aiškino, kad saugaus elgesio taisyklių nepaisymas gali baigtis skaudžia nelaime.

Pareigūnai primena, kad už vaikščiojimą bėgiais neleistinose vietose gresia bauda nuo 60 iki 140 eurų. O už daiktų, galinčių trikdyti traukinių eismą, palikimą ant bėgių, už geležinkelio infrastruktūros tyčinį gadinimą numatyta bauda nuo 140 iki 300 eurų.

Panašias prevencines priemones Klaipėdos miesto bendruomenės pareigūnai žada rengti ir ateityje.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių