Pasitinkame dieną su 3 naujai identifikuotais COVID-19 atvejais

Reklama baigsis po sek.

Dviems iš jų tai nustatyta mobiliajame punkte ir jie tikėtina gydysis saviizoliacijoje, vienas pacientas bus gydomas KUL. Beje, vienam iš tyrimo rezultatų dar tebelaukiančiam pacientui atlikta skubi operacija, tačiau tai ne iš „sunkiųjų ar labai sudėtingųjų“ ir ji pavyko sėkmingai, nors rizikos faktorius vertinamas rimtai.

Linkiu tyrimo rezultatų laukiantiesiems sulaukti jų neigiamų ir grįžti namo. Po ilgos įvairiausių derinimų nakties laukia intensyvi gausybe kitų, jau darbinių/organizacinių derinimų diena ir tam tikslui šiandien šaukiamas Ekstremalių situacijų valdymo komisijos posėdis, kuriame dalyvaus keltų linijų atstovai, ir visų reikiamų tarnybų bei žinybų atstovai taip pat. Iššūkių daug, bet turint bent dieną suderinimams, tai jau logiškai įmanoma ir suderinama.

Taip pat dieną susitinku su 4 miesto Tarybos frakcijų pirmininkais (aš būsiu penktuoju susitikimo dalyviu), suderinsime pirmojo nuotoliniu būdu organizuojamo Tarybos posėdžio organizacinius aspektus bei klausimus. Sveikatos visiems jums. – V. Grubliauskas

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių