Per dvi paras į savivaldybes neįleista apie 600 automobilių

Reklama baigsis po sek.

Nuo trečiadienio šalyje įsigaliojus sugriežtinimams, savivaldybių centrų prieigose pradėjo veikti patikros punktai. Vilniuje bei Palangoje iš karto pradėta vykdyti griežtą atvykstančiųjų kontrolė. Panašu, kad priemonės pasiteisino.

Per 2 dienas į Lietuvos miestus neįleista apie 600 automobilių. Didžioji dalis, kaip mane informavo policija, yra būtent į Palangą. Nes kiti miestai griežčiau įvažiavimus ims kontroliuoti nuo šiandien. Sprendimas Vyriausybės nutarimą kurorte taikyti nuo trečiadienio buvo teisingas. Tai kas dėsis savaitgalį ? Žmonės mielieji, būkite sąmoningi ir saugokite vieni kitus, likite namie“,- savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, dėkodamas policijos pareigūnams už darbą.

Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė informavo, kad gruodžio 17 dieną (per parą) Klaipėdos apskrityje buvo patikrintas 8581 automobilis. Iš jų į savivaldybių teritorijas neįleisti 204. Klaipėdoje- iš 5209 patikrintų nebuvo įleista 150 transporto priemonių, Palangoje- 45 iš 2560, Klaipėdos rajone- 15 iš 345, Plungėje- 2 iš 201, Rietave- 2 iš 123, Skuode- 1 iš 83 ir Kretingoje- 2 iš 60.

Ši priemonė padėjo ne tik sulaikyti asmenis nuo draudžiamo svečiavimosi, bet ir sudrausminti dėl kitų pažeidimų: Plungėje vykdant kontrolę fiziniams asmenims (ne tik postuose, bet ir viešose vietose) surašyti 8 protokolai pagal ANK 45 str. – dėl kaukių nedėvėjimo, ar būriavimosi didesnėmis nei leidžiama grupėmis, Rietave vienas, apie 13.30 val. sustabdytas, 1945 m. gimęs “Opel Vectra” vairuotojas buvo neblaivus – jam nustatytas 0,55 promilės neblaivumas, Klaipėdos rajone taip pat surašyti 2 protokolai.

Kas liečia Palangą, kolegos sako, kad16-ąją dieną srautai buvo gerokai didesni, vakar jau srautai buvo aprimę, šiandien irgi, palyginus, mąžta tie srautai. Mes tikimės, kad visuomenė gavo pakankamai informacijos, o tie, kas nesuprato, neišgirdo, ar pamiršo, tiems mes pakartosim, bet, deja, teks apsisukti- tuo skaudžiuoju būdu teks išmokti pamoką. Šiaip žmonės yra geranoriški, didžioji dalis turi iš karto paruošę dokumentus, supranta, kad nereikia gaišinti nei pareigūnų, nei kitų stovinčių eilėje. Jiems klausimų neiškyla. Klausimai kyla tiems, kurie nori šuniuką pavedžioti prie jūros, ar merginą nusivežti ant Palangos tilto“,- sakė A. Grauslienė.

Tikimasi, kad žmonės bus supratingi ir per visą sugriežtinto karantino laikotarpį be reikalo į kitas savivaldybes patekti nemėgins. Tai padės užtikrinti jų pačių ir aplinkinių saugumą.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių