Per savaitgalį nubausta kelios dešimtys dviratininkų ir paspirtukininkų

Reklama baigsis po sek.
Šį savaitgalį Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai tikrino, kaip dviračių ir paspirtukų vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių.
Rugsėjo 24-25 Palangoje nustatyti 29 pažeidimai – dažniausiai nepilnamečiai asmenys nedėvėjo šalmų, kurie jiems privalomi. Visi pažeidimus padarę moksleiviai buvo jaunesni nei 16 metų, tad pareigūnai spręs dėl atsakomybės taikymo jų tėvams.
Tuo tarpu šeštadienį Klaipėdos m. PK ir Kelių policijos tarnybos pareigūnai policines priemones surengė uostamiestyje bei Gindlių ir Slengių kaimuose, Klaipėdos rajone. Dienos metu, Tiltų g., Klaipėdoje pareigūnai patikrino 140 dviratininkų ir 30 paspirtukais važiavusių asmenų, bei surašė 24 protokolus už įvairius pažeidimus – asmenys iki 18 metų važiavo be šalmų, kai kurie važiavo netvarkingais dviračiais be privalomų šviesų. Pareigūnai taip pat prevenciškai pasikalbėjo su dviratininkais ir paspirtukininkais, kurie važinėjos pėsčiųjų, o ne dviračių takais.
Tuo tarpu Kelių policijos tarnybos pareigūnams patikrinus dviračių premonių vairuotojus Slengiuose ir Ginduliuose, šeštadienį nustatyti šeši pažeidimai. Dažniausiai tai buvo nepilnamečiai vaikai, gatvėmis važiavę be šalmų, taip pat nesaugiai manevruodami gatvių viduriu ir nesilaikydami kelių eismo taisyklių kėlė pavojų sau bei kitiems eismo dalyviams. Jauniausiam pažeidėjui buvo vos 8-eri. Visi nepilnamečiai perduoti tėvams, kuriems dėl vaikų nepriežiūros pradėtos administracinio nusižengimo teisenos.
Tą patį vakarą, Kelių policijos tarnybos pareigūnams patikrinus dviračių priemonių vairuotojus Klaipėdos senamiestyje, iš 150 patikrintų asmenų nustatyti net 42 pažeidimai.
Klaipėdos apskrities pareigūnai primena – visiems eismo dalyviams būtina laikytis Kelių eismo taisyklių ir suvokti, jog kartais mažiausia klaida gali kainuoti sveikatą ar net gyvybę.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių