Per tris paras visoje apskrityje į norimą miestą nepateko apie 19230 vairuotojų

Reklama baigsis po sek.

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą Lietuvoje, nuo penktadienio vakaro ribota piliečių migracija tarp savivaldybių, tam įrengti patikros postai, kuriuose pareigūnai tikrino įvažiuojančius į miestus ir miestelius. Klaipėdos apskrityje tokių postų įrengta 34, septyni iš jų- Klaipėdos mieste.

Postuose budėję Klaipėdos apskrities VPK pareigūnai tikino, jog dauguma vairuotojų situaciją suprato, reagavo ramiai ir geranoriškai, kone visi turėjo kelionės būtinumą pagrindžiančius dokumentus- darbo pažymėjimus ar nekilnojamo turto dokumentus. Visgi per tris paras visoje apskrityje į norimą miestą neturint rimtos priežasties nepateko apie 19230 vairuotojų, 1100 iš jų negalėjo įvažiuoti į uostamiestį, dar 152 nepateko į Palangą, mat nurodė tiesiog norintys prasiblaškyti ar pailsėti.

Postuose dirbę pareigūnai surašė 134 protokolus už įvairius Kelių eismo taisyklių pažeidimus, 12 vairuotojų buvo neblaivūs.

Postuose dirbantys pareigūnai surašė 22 protokolus pagal ANK 45 str., dar keli piliečiai, nepaklusę teisėtiems pareigūnų reikalavimams “užsidirbo” protokolus pagal ANK 506 str. – vienas jų triukšmavo Skuodo patikros punkte atsisakęs pateikti dokumentus, dar vienas pilietis uostamiestyje vairavo automobilį kalbėdamas telefonu, o perspėtas pareigūnų kėlė triukšmą, konfliktavo, be pareigūnų leidimo lipo iš automobilio. Tuo tarpu Klaipėdos rajone, Vėžaičiuose pilnutėlis automobilis stabdomas pareigūnų nestojo, o pavijus, visi penki automobilyje buvę vaikinai konfliktavo, priešinosi pareigūnams, vienas jų net kėsinosi spirti policinkui, tad visiems penkiems buvo surašyti protokolai ir už pasipriešinimą (ANK 506 str.) ir už karantino taisyklių pažeidimą (ANK 45 str.). Postuose taip pat įkliuvo ir keletas ieškomų asmenų – vienas jų slapstėsi nuo privalomos karinės tarnybos atlikimo, kitas buvo ieškomas antstolių, dar vienas pilietis vengė atlikti teismo numatytą bausmę.

Neturintiems apsauginių kaukių, kurios nuo penktadienio privalomos viešose vietose, pareigūnai jas padovanojo.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių