Pirmojo naujojo JAV ambasadoriaus vizito Klaipėdoje metu – dėmesys žurnalistams

Reklama baigsis po sek.

Klaipėdoje pirmą kartą lankėsi naujai paskirtas Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorius Lietuvoje – Robertas S. Gilchristas.

Pagal darbotvarkę pirmasis ambasadoriaus susitikimas mieste buvo numatytas su žurnalistų bendruomenę atstovaujančia Lietuvos žurnalistų sąjungos Klaipėdos apskrities skyriaus organizacija, vienijančia beveik 60 žurnalistų. Susitikimas surengtas „Balticum TV“ redakcijoje. Su ambasadoriumi kartu atvyko jo patarėja viešiesiems ryšiams Sara Veldhuizen Stealy ir ambasados viešųjų ryšių skyriaus darbuotoja Greta Armonaitytė.

LŽS Klaipėdos apskrities skyrių atstovavo pirmininkė Jolanta Beniušytė ir skyriaus tarybos narys Paulius Matulevičius. J. Beniušytė pasidalino mintimis apie skyriaus veiklą, bendruomenės aktualijas, žurnalistikos situaciją Klaipėdoje ir Lietuvoje, kuri šiuo metu ne iš lengvųjų dėl finansinės situacijos, iššauktos koronoviruso krizės.

Šiemet 25 metus mininčios vienintelės klaipėdietiškos televizijos žinių tarnybos – „Balticum TV žinios“ vyriausiasis redaktorius Audrius Straupas supažindino svečius su televizijos „virtuve“, studijos įranga, laidomis. Televizija susiduria su tomis pačiomis problemomis kaip ir kita profesionali žiniasklaida – iššūkiai dėl pablogėjusios finansinės situacijos, technologinių ir vartotojų elgsenos pokyčių.

Susitikime dalyvavo ir vienas „Balticum TV“ įkūrėjų, savininkų – Vladas Straupas. „Balticum TV“ buvo įkurta dar 1989 m. ir buvo pirmasis privatus regioninės televizijos kanalas Lietuvoje, transliuojantis programą kabeliniais televizijos tinklais, o nuo 2000 m. – eteriu.

Ambasadorius R. Gilchristas padėkojo žurnalistams už pirmąjį susitikimą prie stiprios espresso kavos puodelio ir pažadėjo dar šį mėnesį surengti Klaipėdoje spaudos konferenciją.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių