Platinami netikri šaukimai į Lietuvos kariuomenę

Reklama baigsis po sek.

Lietuvos kariuomenė informuoja, kad 2020 m. gruodžio 9 dieną tam tikriems adresatams elektroniniu būdu buvo išplatintas melagingas pranešimas su antrašte „Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba patikslina karo prievolininkų sąrašus“.

Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba (KPKT) nesiuntė nei savivaldybėms, švietimo ar kitoms įstaigoms, nei karo prievolininkams nurodymų 2020 m. gruodžio 10 d. vykdyti šaukimo procedūras ir atvykti į regioninius karo prievolės ir komplektavimo skyrius bei poskyrius.

2020 metų šaukimas į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ( NPPKT)  buvo užbaigtas šių  metų gruodžio 7 d., o nauji karo prievolininkų sąrašai bus sudaromi 2021 m. sausio 7 dieną.  Taip pat, atsižvelgiant į  epidemiologinę situaciją, nuo lapkričio 7 d. iki karantino pabaigos, buvo pakeista karo prievolininkų aptarnavimo tvarka ir visi jaunuoliai buvo kviečiami pateikti duomenis bei kontaktuoti su KPKT nuotoliniu būdu ir nevykti į KPKT skyrius ir poskyrius.

Visa oficiali informacija apie šaukimo procedūras, naujienas ir pokyčius  yra skelbiama interneto svetainėse karys.lt ir kam.lt arba paskambinus nemokamu tel. 880012340.

Institucijos bei fiziniai asmenys raginami ignoruoti tokio pobūdžio melagingus pranešimus ir informuoti atitinkamas institucijas,  taip pat ir Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybą.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių