Praėjusią parą Klaipėdos apskrityje – vagysčių vajus

Reklama baigsis po sek.

Praėjusią parą, liepos 9-ąją, Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas sulaukė net kelių nukentėjusių asmenų pranešimų apie įvykdytas vagystes. Vagišiai pasisavino svetimą turtą ne tik iš gyventojų automobilių – grobė alkoholinius gėrimus, akinius nuo saulės, aukso dirbinius.

Ketvirtadienį, apie 08.05 val. Kretingos r., Jokūbavo kaime, pastebėta, kad, sugadinus statybinio vagonėlio lauko duris, įsibrauta į vidų ir pavogtas vamzdžių virinimo aparatas „Fox“ ir optinio nivelyro komplektas „Stabila“. Žala – 2 300 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

Tą pačią dieną, apie 08.15 val. Taikos pr., Klaipėdoje, pastebėta, kad, išlaužus savitarnos restorane esančios alkoholinių gėrimų spintelės užraktą, buvo pavogta alkoholinių gėrimų. Žala – apie 200 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

Apie 09.30 val. Panevėžio g., Klaipėdoje, pastebėta, kad yra pavogti abu automobilio „Porche Panamera“ priekiniai žibintai. Žala – 2000 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

Liepos 9-ąją apie 14.00 val. Statybininkų pr., Klaipėdoje, pastebėta, kad iš automobilio „Toyota CHR“ salono pavogti vyriški regėjimo akiniai RAY BAN ir moteriški saulės akiniai PRADA, iš bagažinės pavogtas jėgos aitvaras su valdymo rankena ir pompa. Žala –2240 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

Ketvirtadienį į Kretingos r. policijos komisariatui pranešta, kad 2020–07–05 apie 09.00 val. pastebėta, jog Kretingos r., Kurmaičių k., iš kambaryje, spintelėje buvusios piniginės pavogti 600 eurų ir metalinė dėžutė, kurioje buvo įvairūs aukso ir sidabro dirbiniai. Žala – 4725 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių