Prašoma leisti Danės gatvėje automobilius statyti skersai

Reklama baigsis po sek.

Viena Danės gatvėje veiklą vykdanti įmonė, kartu su aplinkiniuose daugiabučiuose namuose gyvenančiais klaipėdiečiais kreipėsi į uostamiesčio savivaldybės Saugaus eismo komisiją. Jos prašoma pakeisti automobilių statymo tvarką teritorijoje nuo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro palei visą Danės upės krantinę.

„Jie prašė leisti automobilius statyti skersai ir Danės gatvėje padaryti vienpusį važiavimą, arba bent jau palikti vieną eismo juostą. Motyvuoja tuo, kad dėl vykstančių dviejų projektų rangos darbų, t. y. Muzikinio teatro ir Danės upės krantinių rekonstrukcijų, yra sumažėjęs automobilių parkavimo vietų skaičius. Leidus transporto priemones statyti kitaip, nei yra dabar, jų, žinoma, tilptų daugiau. Šį klausimą svarstėme vakar vykusiame Saugaus eismo komisijos posėdyje“, – teigė Andrius Dobranskis, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.

Tokiai verslininkų ir gyventojų iniciatyvai nebuvo pritarta. Nors leidimas statyti automobilius skersai Danės gatvės ir padidintų parkavimo vietų skaičių, tačiau pirmiausia šio klausimo svarstymo metu buvo atsižvelgta į saugumą ir eismo pralaidumą.

„Saugaus eismo komisija vienbalsiai atmetė šį prašymą. Gatvė yra virš 7 metrų pločio, tai pastačius automobilį skersai, pravažiuoti sunkiajai technikai, kuri dabar ten intensyviai važinėja dėl vykdomų rekonstrukcijų darbų, arba aptarnaujančiam transportui, šiukšliavežėms, taptų neįmanoma. Vietos liktų nebent motociklui arba itin mažagabaritėms mašinoms. Be to, įvedus vienpusį eismą, sunkiajai technikai tektų daryti nemažą apylanką Liepų gatve. O pastaroji, kaip žinome, irgi pakankamai apstatyta įvairiomis transporto priemonėmis“, – Saugaus eismo komisijos sprendimą argumentavo A. Dobranskis.

Pasak Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo A. Dobranskio, automobilių statymo Danės gatvėje klausimas gali būti svarstomas nebent ateityje, įgyvendinus Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro bei Danės krantinių rekonstrukcijas. Pastarųjų pabaiga numatoma dar negreit – tai užtruks apie dvejus metus.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių