Prekybininkams – papildoma galimybė pasiskiepyti

Reklama baigsis po sek.

Klaipėdos miesto mažmeninės prekybos darbuotojai (1.20 prioritetas) kviečiami pasinaudoti papildoma galimybe pasiskiepyti. Šį trečiadienį ir ketvirtadienį, gegužės 5-6 dienomis prekybininkams organizuojamas vakcinavimas be išankstinės registracijos („gyvos eilės“ principu).

Atvykus skiepytis bus galima rinktis iš tuo metu vakcinacijos centruose turimų vakcinos rūšių. Skiepytis kviečiami visi mažmeninės prekybos darbuotojai, kurie vykdydami savo funkcijas kontaktuoja su klientais (kasininkai, salės darbuotojai, apsaugos darbuotojai ir kt.).

Gegužės 5 d. vakcinavimas vyks 9-18 val. vakcinacijos centre Galinio Pylimo g. 3 (prie Klaipėdos psichikos sveikatos centro);

Gegužės 6 d. vakcinavimas vyks 9-18 val. abiejuose vakcinacijos centruose:

Galinio Pylimo g. 3 (prie Klaipėdos psichikos sveikatos centro),

Taikos pr. 76 (Klaipėdos miesto poliklinika).

Apsisprendus vakcinuotis, nurodytu laiku reikia atvykti į vakcinacijos centrą ir pateikti dokumentus, įrodančius atitikimą prioritetinei grupei – turėti įstaigos darbuotojo pažymėjimą arba darbo sutartį.

Taip pat primename, kad prekybininkai, kaip ir kiti 1.20 prioritetinei grupei priklausančių profesijų atstovai (pareigūnai, kariai ir kt.) vakcinuotis kviečiami pagal jų darboviečių pateikiamus sąrašus savivaldybei, tokiu atveju paskiriamas konkretus vakcinacijos laikas. Darbdaviai, sužinoję savo darbuotojų apsisprendimą, turėtų užpildyti reikiamas formas ir pateikti sąrašus savivaldybei. Formos bei išsamesnė informacija skelbiama čia: https://www.klaipeda.lt/lt/informacija-del-vakcinacijos-nuo-covid-19/8378.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių