Premjerė su savivaldybių atstovais aptarė pandemijos valdymą

Reklama baigsis po sek.

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuotoliniu būdu dalyvavo susitikime su Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) nariais ir aptarė aktualius klausimus, susijusius su pandemijos valdymu.

Epideminė situacija prasta. Gydymo ir globos įstaigose situacija visiems puikiai žinoma. Todėl labai dėkoju Lietuvos merams, kurie prisideda prie Vyriausybės raginimų ir kviečia žmones likti namuose“, – sakė premjerė I. Šimonytė.

Susitikime aptarti savivaldybėms šiuo metu itin svarbūs klausimus: vėluojantys ligonių kasų atsiskaitymai su savivaldybėms pavaldžiomis asmens sveikatos priežiūros įstaigomis, privačių gydymo įstaigų įsitraukimo į paslaugų COVID-19 sergantiesiems teikimą svarba, iššūkiai, su kuriais susiduria savivaldybių visuomenės sveikatos biurai, finansavimo trūkumas.

Kitų metų biudžete Vyriausybė numatė savivaldybėms papildomus 79 mln. eurų jų savarankiškosioms funkcijoms atlikti ir papildomoms išlaidoms kompensuoti.

Premjerės ir LSA susitikimus susitarta rengti kas dvi savaites, o esant būtinybei – ir dažniau.

Susitikime su LSA nariais taip pat dalyvavo sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys ir Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių