Rastas sprendimas dėl pareigūnų apmokėjimo už darbą kenksmingomis ir pavojingomis sąlygomis

Reklama baigsis po sek.

Spalio 14 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente vyko susitikimas su profesinių sąjungų atstovais dėl Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos šakos kolektyvinės sutarties nuostatų, susijusių su pareigūnų apmokėjimu už darbą kenksmingomis ir  pavojingomis sąlygomis, pakeitimo.

Kadangi dėl neseniai pakeisto teisinio reglamentavimo, įsigaliojusio šių metų spalio 1 d., mažėja pareigūnų priemokų dydžiai, departamento vadovybė inicijavo šį susitikimą su kolektyvinės sutarties šalių atstovais, siekdama pakeisti kolektyvinę šakos sutartį ir papildyti  nuostatomis, leidžiančiomis mokėti didesnes priemokas, nepažeidžiant teisės aktuose nustatyto priemokos dydžio.

Susitikimo su profesinių sąjungų atstovais metu buvo suderinta kolektyvinės sutarties 27 punkto formuluotė. Pagal ją už darbą, kai darbuotoją veikia kenksmingi ir  pavojingi veiksniai, vadovaujantis Vidaus tarnybos statutu ir kitais teisės aktais, departamento direktorius,  suderinęs su profesine sąjunga ir neviršydamas einamiesiems metams įstaigai darbo užmokesčiui skirtų valstybės biudžeto asignavimų, galės nustatyti ir didesnius mokamų priemokų dydžius.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių