„Regitroje“ fiksuoti 5 nauji atvejai, 5 darbuotojai pasveiko

Reklama baigsis po sek.

Per savaitę, lapkričio 1320 d., nuo koronaviruso infekcijos pasveiko 5 „Regitros“ darbuotojai. Naujų užsikrėtimo atvejų – 5. Iš jų du nustatyti Klaipėdoje ir po vieną Vilniuje, Šiauliuose bei Tauragėje.

Darbuotojai, kuriems buvo patvirtintas koronavirusas, pajutę ligos simptomus iš karto nebeatvyko į darbą ir atliko COVID-19 testus.

Darbuotojai Klaipėdoje ir Tauragėje paskutinį sykį darbe buvo lapkričio 7 d., o teigiami testo rezultatai gauti lapkričio 13 ir 14 d. Vilniuje darbuotojas darbe lankėsi lapkričio 13 d., o COVID-19 infekcija patvirtinta lapkričio 18 d. Tuo metu Šiauliuose šią savaitę nustatytas pirmasis infekcijos atvejis įmonėje – darbuotojas paskutinį kartą darbe buvo lapkričio 7 d., o teigiamas testo rezultatas gautas 13 d.

Kasdien dedame visas pastangas ir imamės atsargumo priemonių, jog viruso plitimas būtų maksimaliai suvaldytas. Kartu sąmoningumo tikimės ir iš savo klientų. Kadangi situacija šalyje ir toliau išlieka sudėtinga, norėčiau pakviesti ir paskatinti naudotis elektroninėmis paslaugomis, o atvykstant į padalinį prieš tai dėl vizito užsiregistruoti iš anksto“, – sako „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis.

Per visą pandemijos laikotarpį COVID-19 infekcija iš viso buvo patvirtinta 32 „Regitros“ darbuotojams. Iš jų 21 jau yra pasveikę ir sugrįžę į darbą. Atvejai fiksuoti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje ir Prienuose. Kituose miestuose iki šiol susirgimų nebuvo nustatyta.

Šiuo metu „Regitra“ imasi visų būtinų ir papildomų apsaugos priemonių, siekiant užtikrinti darbuotojų ir klientų saugumą. Visi darbuotojai yra aprūpinti dezinfekcinėmis ir apsaugos priemonėmis. Atvykę į darbo vietą darbuotojai matuojasi savo kūno temperatūrą ir atidžiai stebi sveikatą. Klientų aptarnavimo erdvėse ribojami klientų srautai, reguliariai vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos bei dažnai liečiami paviršiai, o egzaminų automobiliuose įrengtos specialios pertvaros.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių