„Regitros“ Klaipėdos filialas persikėlė į naujas patalpas

Reklama baigsis po sek.

Jau nuo šiandien, spalio 13 d. 13 val. klientai laukiami nauju adresu – Šiaurės pr. 25. Būtent nuo šios datos čia bus teikiamos visos paslaugos.

„Regitros“ Klaipėdos filiale yra egzaminuojami būsimi vairuotojai, išduodami vairuotojo pažymėjimai ir registruojamos transporto priemonės. Dėl persikėlimo darbų nuo spalio 10 d. senajame pastate paslaugos nebebuvo teikiamos, todėl klientai galėjo naudotis elektroninėmis paslaugomis arba kreiptis į kitą artimiausią padalinį dėl vizito užsiregistravus iš anksto.

Anot Klaipėdos filialo direktoriaus Vainiaus Butino, nuo šiol klaipėdiečiams bus galima pasiūlyti patogesnes „Regitros“ paslaugas: „Anksčiau turėjome du atskirtus pastatus, tad paslaugų teikimas buvo išskaidytas į atskiras erdves, todėl neretai pasitaikydavo įvairių nesusipratimų. Džiaugiamės, kad dabar viskas bus vienoje vietoje ir klientams bus gerokai patogiau.“

Pastatas yra dviejų aukštų. Pirmasis skirtas transporto priemonių registracijai, o antrasis – vairuotojų egzaminavimui ir vairuotojo pažymėjimų išdavimui. Nuo šiol transporto priemonių sutikrinimas vyks viduje, o ne lauke kaip anksčiau. Taip pat naujos patalpos yra visiškai pritaikytos asmenims su negalia. Klaipėdos filialo teritorijoje įrengtos ir erdvios automobilių stovėjimo aikštelės, o egzaminavimui skirta aikštelė yra visiškai šalia ir jos nebereikės nuomotis.

„Klientus pasitiksime su dar daugiau naujovių. Būsimų vairuotojų laukia naujo standarto teorijos egzamino klasė. Joje egzaminuojamieji sėdės ne eilėmis, o puslankiu. Egzamino laikymo vietose įrengtos vaizdo stebėjimo kameros ir specialios spintelės asmeninių daiktų saugojimui, jog egzamino metu netrukdytų jokie pašaliniai daiktai“, – sakė „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių