Rugsėjį policija ypatingą dėmesį skirs saugumui keliuose užtikrinti

Reklama baigsis po sek.

Kalendorinio rudens pradžia visada siejasi su ypač gražia švente – Mokslo ir žinių diena. Šiais metais Rugsėjo 1-oji gali būti kiek kitokia nei įprasta dėl ne tik Lietuvą, bet ir beveik visą pasaulį apėmusios naujojo koronaviruso (COVID-19) pandemijos. Tačiau, kad ir kokia būtų situacija, viena iš prioritetinių sričių – eismo dalyvių saugumas kelyje – išlieka labai svarbi.

2020 m. rugsėjo 1–25 dienomis Klaipėdos, kaip ir visos Lietuvos policija ypatingą dėmesį skirs eismo saugumui gatvėse prie mokyklų, darželių, pėsčiųjų perėjose, tikrins ar vaikai automobiliuose vežami saugiai – specialiose kėdutėse, prisegti diržais, ar važiuojantys dviračiais dėvi šalmus ir panašiai. Didelis dėmesys bus skiriamas vairuotojų blaivumui tikrinti, ypač mokyklinių ir maršrutinių autobusų, vežančių vaikus į mokyklas ir iš jų. Kontroliuojamos bus ir žmonių susibūrimo, renginių, nepilnamečių pamėgtos susibūrimo vietos, siekiant užkardyti alkoholinių gėrimų vartojimą, vaikų rūkymą, neblaivių asmenų pasirodymą, kitus viešosios tvarkos pažeidimus.

Policijos pareigūnai ragina visus eismo dalyvius keliuose elgtis atidžiau, būti tolerantiškais – tik bendromis pastangomis galime pasiekti, kad skaudžių nelaimių keliuose būtų mažiau, kad jos neaptemdytų naujųjų mokslo metų pradžios.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių