Savaitgalį į areštinę uždaryti 4 neblaivūs vairuotojai

Reklama baigsis po sek.

Per savaitgalį Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinėje uždaryti keturi neblaivūs automobilių vairuotojai. Pastarieji į alkotesterį įputė nuo 1,71 iki 2,36 promilės, vienas asmuo tikrintis blaivumą atsisakė. Tokiu atveju jam priskiriamas sunkus girtumo laipsnis.

Šeštadienį policijos pareigūnai nustatė tris neblaivius vairuotojus. Apie 03.50 val. Mokyklos g., Klaipėdoje, sustabdžius įtartinai manevruojantį automobilį „Ford Transit“, jo vairuotojui, 1981 m. gimusiam vyrui,  nustatytas 2,17 prom. neblaivumas. Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Tos pačios dienos ansktų rytą, apie 06.32 val. Klaipėdoje, Taikos pr., pastebėtas iš aikštelės išvažiuojantis, keistai manevruojantis automobilis „Alfa Romeo“. Jo vairuotojui, 1996 m. gimusiam vyrui, nustatytas 1.71 prom. neblaivumas. Jis uždarytas į areštinę.

Įdienojus, apie 11.10 val. Pušyno g., Klaipėdoje, automobilis „Alfa Romeo“, važiuodamas atbuline eiga, atsitrenkė į stulpą ir pasišalino iš eismo įvykio vietos. Nustatyta, kad automobilį vairavo 1972 m. gimęs vyras, kuris tikrintis neblaivumą atsisakė. Vairuotojas uždarytas į areštinę.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, apie 02.53 val. Paryžiaus Komunos g., Klaipėdoje, sustabdyto automobilio BMW vairuotojui, 1990 m. gimusiam vyrui, nustatytas 2,36 prom. neblaivumas. Asmuo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių