Savaitgalį keliuose važinėjo neblaivūs ir neturintys vairuotojo teisių

Reklama baigsis po sek.

Per savaitgalį Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos pareigūnai nustatė penkis neblaivius vairuotojus. Pastarieji į alkotesterio matuoklį pūstelėjo nuo 1,7 iki 3,10 promilės. Kai kurie iš lengvųjų automobilių valdytojų eisme dalyvavo ne tik neblaivūs bet ir neturėdami tam teisių. 

Šeštadienio ankstų rytą, apie 06:35 val., Kretingos r., Padvarių k., 2001 m. gimęs, neblaivus (2,25 prom.) vaikinas, nesuvaldęs vairuojamo automobilio Opel Signum, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į vielinę tvorą. Nustatyta, jog vairuotojas nėra įgijęs teisės vairuoti automobilį.

Tos pačios dienos vidurdienį, apie 12 val., Rietavo sav., Užpelių k., 1960 m. gimusiam automobilio Volvo vairuotojui nustatytas 2,38 prom. neblaivumas.

Sekmadienį apie 10.47 val. Peskojų k, Klaipėdos r., sustabdytatraktoriaus vairuotojui, 1966 m. gimusiam vyrui, nustatytas 1,96 prom. neblaivumas. Jis uždarytas į areštinę.

Sekmadienio pavakarę, api17.00 val. Smiltelės g. ir Šilutės pl. sankryžoje pastebėtas įtartinai manevruojantis automobilis Renault Espace”. Sustabdžius minėtą automobilį, jo vairuotojui, 1973 m. gimusiam vyrui, nustatytas 3.10 prom. neblaivumas. Vairuotojas sulaikytas.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 03.10 val. Palangoje, Gamyklų g., sustabdyto automobilio “Chrysler” vairuotojui, 1973 m. gimusiam vyrui, nustatytas 1,7 prom. neblaivumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 (1) str. 1 d.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių