Savaitgalį Klaipėdos apskrityje teko apsukti 1210 automobilių

Reklama baigsis po sek.

Per 3 pastarąsias dienas, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėjos Andromedos Grauslienės pateiktais duomenimis, nuo 18 iki 20 d. 21val., savivaldybių centruose įkurtuose postuose patikrinta 59314 automobilių. Apsisukti teko 1210 transporto priemonių.

Klaipėdos mieste iš 23633 patikrintų neįleisti 649 automobiliai, Palangoje- 187 iš 8062, Klaipėdos rajone- 111 iš 4600, Kretingos rajone- 114 iš 11422, Plungės rajone- 87 iš 5611, Skuodo rajone- 8 iš 2149, Rietave- 48 iš 3419, Neringoje- 6 iš 418.

Kaip jau tapo įprasta, tikrinant į savivaldybių centrus patekti ketinančius vairuotojus bei keleivius, nustatoma ir įvairių pažeidimų. Savaitgalį sulaikyti 5 karo prievolės vengiantys asmenys. 3 iš jų- uostamiestyje, kiti du- Plungės rajone.

Taip pat patikrų metu surašyti 137 Administracinių nusižengimų kodekso (ANK) protokolai. Nustatyta ir Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neblaivaus vairuotojo (2020-12-20 apie 17.32 val. Gargžduose, Tilto g., patikros poste sustabdyto automobilio „Peugeot 407“ vairuotojui, 1971 m. gimusiam vyrui, nustatytas 1,59 prom. Neblaivumas).

Kaip kolegos minėjo, masiškai savaitgalį staiga visiems prisireikė į vaistines, vos ne kas antro automobilio vairuotojas vežė visą šeimyną į vaistinę, arba būtinai, būtinai reikėjo apsipirkti ir apsipirkti būtinai reikėjo važiuoti visai šeimai“,- neatsakingų piliečių pateiktas priežastis vardino A. Grauslienė.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės teigimu, nors aktyvūs tikrinimai postuose savivaldybių centrų prieigose baigėsi kartu su savaitgaliu, judėjimo suvaržymai vis dar tęsiasi. Veiks mobilūs postai. Tai reiškia, kad policijos pareigūnai bet kuriuo metu, esant poreikiui, gali privažiuoti ir patikrinti piliečių priežastis, dėl kurių jie ketina patekti į vieną, ar kitą savivaldybę.

Tuo tarpu Palangoje įrengti patikros postai veiks nenutrūkstamai. Šventinėmis dienomis juose dirbantys pareigūnai sulauks pastiprinimo.

Šventinėmis dienomis taip pat bus tikrinamos žmonių įvažiavimo ir išvažiavimo priežastys. Bus tikrinama tiek per Kalėdas, tiek tarpušvenčiu“,- sakė A. Grauslienė.

Ji pridūrė, kad policijos pareigūnai šioje situacijoje tikisi žmonių sąmoningumo ir atsakingumo. Visuomenės požiūris turėtų būti nukreiptas ne į tai, kaip apsukti pareigūnus ir pravažiuoti ten, kur neleidžiama, o į tai, ar apskritai verta kur nors važiuoti tokiu pavojingu metu.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių