Savaitgalį liepsnos šokdino šalies ugniagesius

Reklama baigsis po sek.

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 80 gaisrų ir atliko 83 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių išvengta.

Penktadienį, 11 val., didžiulis gaisras kilo Kaune, R. Kalantos gatvėje esančioje metalo atliekų aikštelėje. Atviroje teritorijoje degė utilizavimui skirto metalo atliekų degiosios dalys, supresuotos ir sukrautos į 13 m aukščio krūvą. Įmonės darbuotojai su ilgastrėliais krautuvais perkrovė degusias atliekas, jos buvo perliejamos vandeniu. Gaisrą gesino per 20 ugniagesių gelbėtojų. Gaisrą gesinti jie baigė apie vidurnaktį. Jo metu ugniagesiai išsaugojo už 15 m stovintį gamybinės paskirties pastatą.  

Tą pačią dieną, 17.20 val., Šiaulių rajone, Kužių seniūnijoje, Smilgių kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta apie 50 kv. m medinių stogo konstrukcijų ir bituminės dangos, vandeniu sulietas namo vidus. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

Šeštadienį, 6.26 val., buvo pranešta apie gaisrą Ukmergėje, Kauno gatvėje. Iš 6 aukštų daugiabučio antrojo aukšto pro balkono langus veržėsi dūmai, o viduje buvo moteris. Per balkoną patekę į vidų ugniagesiai sunkiai vaikštančią moterį išvedė į lauką. Ją medikai apžiūrėjo vietoje. Vonios kambaryje degė prie skalbimo mašinos sukrauti drabužiai. Ugniagesiai skalbimo mašiną išnešė į lauką. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

7.29 val. Vilniuje, Lakštingalų Sodų 3-iojoje gatvėje liepsnojo gyvenamojo namo priestatas. Namo savininkas iki atvykstant ugniagesiams pats išėjo iš pastato. Gaisro metu išdegė priestato vidus, aprūko namo vidus. Ugniagesiai išsaugojo už 1 m stovintį kitą gyvenamąjį namą. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Sekmadienį apie 11 val. Kauno rajone, Garliavos apylinkių seniūnijoje, Tvarkiškių kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo viduje įrengta pirtis. Gaisro metu sudegė namo stogas, pradegė perdanga, išdegė pirmasis aukštas ir mansarda. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Apie 16 val. gaisras gyvenamajame kilo Raseinių rajone, Betygalos miestelyje. Jo metu išdegė ir aprūko kambarys, jame buvęs televizorius ir baldai, sutrūko lango stiklo paketas, aprūko kitos patalpos.

Penktadienį apie 18 val. Kazlų Rūdoje eismo įvykio metu susidūrė 3 automobiliai, vienas jų – „Volkswagen Polo“ apvirto ant stogo. Iki atvykstant medikams pastarojo automobilio vairuotojai ugniagesiai suteikė pirmąją medicinos pagalbą. Atvykę greitosios pagalbos medikai vairuotoją ir šio automobilio keleivę išvežė į ligoninę.

18.12 val. buvo gautas pranešimas, kad Telšiuose, S. Daukanto gatvėje, automobilio „Audi A6“ viduje užsirakino 1,5 m vaikas. Ugniagesiai išdaužė šoninį automobilio langą, atidarė automobilį ir mažylį perdavė mamai.

Vakare Jurbarke iš Nemuno ugniagesiai ištraukė nuskendusio vyro kūną.

Šeštadienį Švenčionių rajone, Švenčionėliuose, automobilis „Citroen“ įkrito į atsivėrusią smegduobę. Ugniagesiai automobilį ištraukė.

Sekmadienį pranešta, kad Kupiškio rajone, Šimonių seniūnijoje, Butkūnų kaime, vyrui pirštą prispaudė nukritęs keltuvas. Ugniagesiai vyrą išlaisvino ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių