Savaitgalį policija ribos patekimą į kurortus, kontrolę vykdys ir viešose erdvėse

Reklama baigsis po sek.

Kaip jau tapo įprasta dar nuo praėjusių metų pabaigos, Lietuvos policija tęsia judėjimo šalies viduje ribojimo kontrolę, taip pat, atsižvelgiant į žiemiškus orus, karantino sąlygų laikymosi kontrolė bus vykdoma ir miestų viešose erdvėse, parkuose, skveruose, pajūryje.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė patikino, kad savaitgalį bus skiriamos sustiprintos policijos pareigūnų bei socialinių partnerių pajėgos. Taikant netikėtumo faktorių, iš anksto neskelbiamose vietose bus įrengti mobilūs kontrolės punktai, judėjimo ribojimo kontrolei bus pasitelkiamos ir kitos turimos priemonės. Taip pat bus vykdoma vairuotojų blaivumo patikra.

Per keturias šios savaitės dienas policijos pareigūnai Klaipėdos apskrityje iš viso patikrino 5319 transporto priemonių, 16 iš jų teko apsisukti ir grįžti namo, nes į savivaldybę nebuvo įleisti. Vairuotojams buvo surašytas 31 protokolas (daugiausiai KET pažeidimų, tačiau administracinę atsakomybę teks prisiimti ir asmenims, pažeidusiems karantino laikymosi sąlygas).

Visuomenė raginama elgtis atsakingai, nesibūriuoti, tinkamai dėvėti kaukes. Policijos pareigūnai kontrolę vykdys ir miestų viešose erdvėse, pajūryje. Atkreipiamas dėmesys, jog būti lauke žmonėms nedraudžiama, tačiau visi be išimties, nepaisant amžiaus, privalo laikytis LR Vyriausybės priimtų sprendimų ir patvirtintų ribojimų karantino metu.

Klaipėdiečiams primenama, kad Karklė priklauso ne uostamiesčio, bet Klaipėdos rajono savivaldybei, tad gali būti ribojamas patekimas. Uostamiesčio gyventojai gaivaus oro įkvėpti ir pasimėgauti žiemiškos jūros vaizdais gali I ir II Melnragėje, tačiau būtina laikytis saugaus atstumo, dėvėti burną ir nosį dengiančias kaukes.

Atidžiai bus stebimi ir žiemos pramogomis besimėgaujantys gyventojai prie kalnų ar kalvų, ypač didelį dėmesį skiriant būriavimosi ir tinkamo kaukių dėvėjimo kontrolei.

Saugokite savo ir aplinkinių sveikatą, laikykitės karantino sąlygų. Tokiu būdu galite ne tik išvengti baudų, siekiančių iki 1,5 tūkst. eurų, tačiau ir prisidėti prie koronaviruso plitimo mažinimo.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių