Savaitgalį siautėjo neblaivūs vairuotojai

Reklama baigsis po sek.

Šeštadienio pavakarę, apie 17.30 val. Klaipėdoje, Taikos pr., ties Kairių g., sustabdžius automobilį „Opel Vectra“ nustatyta, kad jis 2020–05–26  yra išregistruotas. Automobilį vairavo neturėdamas tam teisės, neblaivus 1992 m. gimęs vyras – jam nustatytas 2,13 prom. neblaivumas.

Tą patį vakarą, praėjus kiek daugiau nei dviems valandoms, apie 19.56 val. Klaipėdos m. policijos komisariatas gavo pranešimą apie eismo įvykį Žardininkų g., Klaipėdoje. Nuvykę pareigūnai nustatė, kad 1975 m. gimusi moteris automobilį „Hyundai Tucson“ vairavo neblaivi – jai nustatytas 1,78 prom. neblaivumas. Vairuodama moteris atsitrenkė į kieme stovėjusį automobilį, kuris po smūgio trenkėsi dar į vieną greta stovėjusį automobilį. Važiuodama toliau, kitame kieme moteris kliudė dar vieną automobilį, o Statybininkų–Žardininkų g. sankryžoje nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į kelio ženklą ir iš įvykio vietos pasišalino. Namuose surasta moteris uždaryta į areštinę.

Sekmadienį tarnybinę transporto priemonę neblaivus valdė ir uostamiesčio keleivius vežiojantis asmuo. Jis dėl keisto elgesio miesto gatvėse sukėlė įtarimų aplinkiniams eismo dalyviams. Apie 19:33 val. gautas pranešimas, kad Taikos pr., Klaipėdoje maršrutinio autobuso vairuotojas gali pavojingai manevruoja, važiuoja šaligatviais. Sustabdžius autobusą, jo vairuotojui, 1963 m. gimusiam vyrui, nustatytas 2,34 prom. neblaivumas.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių