Savaitgalį ugniagesiai skubėjo gesinti gaisrų, gelbėti gyventojų

Reklama baigsis po sek.

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai Lietuvoje vyko gesinti 53 gaisrų ir atliko 77 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu žūčių buvo išvengta, tačiau liepsnos pasiglemžė nemažai gyvenamųjų namų ir kito gyventojų turto. Incidentų neišvengta ir Klaipėdos apskrityje.

Penktadienį 15.13 val. buvo gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Laukininkų gatvėje, daugiabučio namo koridoriuje tvyro daug dūmų. Ugniagesiai gaisro židinį surado 2 kambarių bute. Gaisro metu apdegė medinė sienų apdaila. Autonominio dūmų detektoriaus bute nebuvo.

19.36 val. Klaipėdos rajone, Dauparų-Kvietinių seniūnijoje, Šakinių kaime, atvira liepsna degė medinio gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu apdegė ir medinė perdanga bei mansarda. Ugniagesiai iš namo išnešė dujų balioną. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Sekmadienį ugniagesiams teko gelbėti vaiką. 19.14 val. buvo pranešta, kad Klaipėdoje, Taikos prospekte, bute užsitrenkė mažametis. Naudodami laužtuvą, ugniagesiai atidarė duris ir įleido į vidų mamą, medikus ir policijos pareigūnus.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių