Senamiestyje bus mažinamas leistinas greitis

Reklama baigsis po sek.

Artimiausiu metu senamiestyje, įskaitant Tiltų gatvę, bus įrengti kelio ženklai, leidžiantys važiuoti ne didesniu nei 20 km/h greičiu. Tokių veiksmų imtis nuspręsta įvertinus esamą Biržos tilto būklę bei siekiant saugesnio eismo senamiestyje.

„Jau seniai diskutuojama apie tai, kad Tiltų gatvė galėtų būti skirta tik pėstiesiems ir dviratininkams. Savivaldybė atsižvelgė į gautą rekomendaciją dėl Biržos tilto, todėl bus nustatyti greičio ribojimai. Ir gyventojams bus saugiau, ir Biržos tiltą labiau pasaugosime“, – sakė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis.

Naujus eismą ribojančius kelio ženklus planuojama įrengti preliminariai spalio 9 – 10 d. (bus patikslinta).

Vairuotojai prašomi būti atidūs ir laikytis nustatyto greičio. Taip pat planuojama suintensyvinti kontrolę dėl nustatyto greičio laikymosi senamiestyje.

Kaip jau skelbta, Klaipėdos miesto savivaldybė gavo bendrovės „INHUS Engineering” ekspertizės išvadas dėl Biržos tilto. Išvada – tiltą reikia remontuoti. Savivaldybė atsižvelgė į ekspertų nuomonę: iki to laiko, kol įvyks konkursas tilto projektavimo paslaugoms pirkti, transporto greitis senamiestyje bus apribotas iki 20 km/h.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių