Senjorų prašoma nelipti į pilnus autobusus

Reklama baigsis po sek.

Artėjant Visų šventųjų ir mirusiųjų pagerbimo dienoms padaugėjo gyventojų, ypač senyvo amžiaus, kurie iš anksto važiuoja aplankyti artimųjų kapų į Joniškės ir Lėbartų kapines. Miesto vežėjai ragina saugoti save bei kitus ir nelipti į pilnus keleivių autobusus – palaukti, kol atvažiuos kitas.

Miesto vežėjai giria klaipėdiečius, kurie kapines šiemet lanko nelaukdami lapkričio 1-2 d., tačiau sparčiai augant užsikrėtusiųjų COVID – 19 skaičiui primygtinai prašo laikytis saugaus atstumo ir nelipti į pilnus autobusus.

Į Lėbartų kapines veža ir proginis 111-asis autobusas, autobusų yra tiek, kad keleiviams nereikėtų autobuso laukti ilgiau nei 10 min. (nukrypimai galimi tik dėl eismo sąlygų).

Į Joniškės kapines dažniau važiuoja 17 ir 18 maršrutų autobusai. Todėl prašoma nelipti į pripildytą autobusą, o palaukti kito. Ypač vyresnio amžiaus keleivių kelionei prašoma rinktis tą laiką, kuomet keleivių srautai yra mažesni – iki 9 val. arba po 14 val. (iš miesto) o „karštuoju“ laikotarpiu tarp šių valandų palaukti autobuso, vežančio mažiau keleivių.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių