Sprogimas ir liepsnos „Klaipėdos medienoje“ (atnaujinta – yra nukentėjusių)

Reklama baigsis po sek.

Socialiniuose tinkluose pirmadienio popietę pasirodė ne vienas vaizdo įrašas su kamuoliniais dūmais virš AB „Klaipėdos mediena“ paskendusiu dangumi.

Pasak netoliese esančių žmonių, buvo girdėti didelio sprogimo garsas, o vėliau pasimatė ir atviros liepsnos. Jos matomos net Paupiuose.

Degė atvira liepsna, po vieno sprogimo lyg vienas pastatas nugriuvo, sunku įžiūrėti. Dabar jau ir greitoji medicinos pagalba atvyko“, – teigė įvykį iš arti stebintis Klaipėdos gyventojas Artūras Kostinas.

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Klaipėdos, Kretingos r. sav., Gargždų priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Kol kas neaiškios incidento priežastys.

Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Prevencinės veiklos poskyrio vyr. specialistė Aurelija Maslauskienė patikino, kad AB „Klaipėdos mediena“ teritorijoje įvyko sprogimas gamybinio cecho pastatų komplekse. Po sprogimo vienas iš pastatų sugriuvo, kitas pastatas dega atvira liepsna.

Ugniagesiai dirba šiuo metu intensyviai, tačiau apsunkintomis aplinkybėmis – likusio stovėti ir atvira liepsna degančio pastato konstrukcijos dėl incidento nėra tvirtos, bet kuriuo metu gali sugriūti, tad daroma viskas, tačiau atsargiai, saugant ir ungiagesių gyvybes. Dirbama apsunkintomis sąlygomis“, – A. Maslauskienė.

Yra nukentėjusių

Pasak A. Maslauskienė, pirminiais duomenimis stipriai nukentėjo 2 žmonės, jie iš karto nugabenti į ligoninę. Jų būklė kol kas nežinoma. Neatmetama, kad nukentėjusių gali būti ir daugiau. Įmonės darbuotojai evakuoti.

Klaipėdos greitosios medicininės pagalbos stoties dispečerė informavo, kad apie 12,40 val. gavusi pranešimą apie galimą sprogimą ir nukentėjusius asmenis, į įvykio vietą buvo išsiųstos trys GMP brigados. Paaiškėjus, kad nukentėjusių yra daugiau, papildomai išsiųsti dar trys greitosios medicininės pagalbos automobiliai. Pirminiais turimais duomenimis, iš viso yra nukentėjusių 9 asmenys. Įvykio vietoje budi vienas GMP ekipažas. Kol kas papildomai iškvietimų negauta.

 

 

 

Sigitos Kostinienės nuotraukos

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių