Startuoja elektroninė registracijos į Klaipėdos rajono darželius sistema

Reklama baigsis po sek.

Jau nuo rugsėjo 1-osios Klaipėdos rajono tėvų ar globėjų laukia ilgai laukta naujovė – norintieji, kad jų vaikai lankytų rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes, prašymus teiks patogiau – elektroniniu būdu.

Prašymai lankyti rajono švietimo įstaigas, vykdančias ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas (lopšelius-darželius, mokyklas), nuo šio rugsėjo pradžios bus pildomi elektroniniu būdu – prisijungus informacinėje sistemoje https://darzeliai.klaipedos-r.lt/ per elektroninius valdžios vartus.

Prašymus į Klaipėdos rajono švietimo įstaigas, vykdančias ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, gali teikti tik Klaipėdos rajono savivaldybėje gyvenamąją vietą deklaravę tėvai (globėjai). Gyvenamąją vietą rajone turi būti deklaravęs bent vienas iš tėvų (globėjų) kartu su vaiku, kuriam bus teikiamas prašymas lankyti rajono švietimo įstaigą. Tėvai (globėjai), kurie deklaravo savo (arba deklaravo gimusį vaiką) gyvenamąją vietą einamąjį mėnesį, teikti prašymus gali tik po kito mėnesio 6 dienos.

Tėvai (globėjai) teikdami paraišką gali rinktis 4 Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje veikiančias švietimo įstaigas, vykdančias ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas.

Informuojame, kad tėvai (globėjai), prisijungę prie Darželių sistemos, būtinai turi patikslinti savo kontaktus (telefono Nr., elektroninio pašto adresą). Visa informacija, susijusi su Jūsų vaiko priėmimu į švietimo įstaigą, bus teikiama elektroniniu paštu.

Atkreipiame dėmesį, kad jei tėvai (globėjai) pateikia paraišką, bet po kurio laiko ją koreguoja (keičia nurodytus lopšelius-darželius, jų eilę ir kt.), keičiasi paraiškos pateikimo data. Pakitus datai, prarandama vieta eilėje ir paraiška tampa kaip naujai pateikta paraiška (vaikas perkeliamas į eilės galą).

PASTABA. Vaikų,  kurie nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. nepateko į Klaipėdos rajono švietimo įstaigas, vykdančias ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, pateiktų prašymų (paraiškų) duomenis atsakingas asmuo suves  į Darželių sistemą pagal prašymo pateikimo datą (suvestas paraiškas tėvai (globėjai) galės matyti prisijungę adresu https://darzeliai.klaipedos-r.lt/ per elektroninius valdžios vartus).

Daugiau informacijos: A. Bočkuvienė,  Švietimo ir sporto skyriaus specialistė, tel. (8 46) 45 21 63, el. p. ausra.bockuviene@klaipedos-r.lt.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių