Stiprus vėjas laužė medžius ir niokojo automobilius

Reklama baigsis po sek.

Sekmadienį sinoptikai prognozavo 9–14 metrų per sekundę vėją. Daug kur jo gūsiai galėjo siekti 15–18 metrų per sekundę, todėl paskutinė savaitės diena priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnams tapo itin darbinga. Dėl stipraus vėjo padarytos žalos sulaukta kelių dešimčių iškvietimų. Daugiausiai žmonės pagalbos kvietėsi dėl ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtusių medžių. Dalis jų griuvo ir ant automobilių. 

“Didžiausias iškvietimų kiekis buvo dėl nuvirtusių medžių. Iš viso per sekmadienį regione įvykdėme daugiau nei 20 išvažiavimų. Daugiausiai tai buvo Klaipėdos, Šilutės rajonuose. Sugadinti buvo ir du automobiliai, ant kurių užvirto medžiai arba tam tikros jų dalys, stambios šakos. Intesnyviausi darbai prasidėjo sekmadienį vakare, nuo 20 valandos maždaug iki 23,30 val.”, – teigė Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnysis specialistas Aretas Ežerskis.

Visi padariniai pašalinti, vykdomi darbai eismo trikdžių nesukėlė. Turimais duomenimis, nukentėjusių žmonių nėra.

Vienas virtuolis kliudė elektros laidus, tačiau didesnių trikdžių aplinkiniams gyventojams tai nesukėlė.

Įsismarkavęs vėjas nubloškė ne tik medžius. Klaipėdos mieste, Smeltės gatvėje nuo bažnyčios stogo nulaužė valstybinę vėliavą laikiusį stiebą.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių