Sukčiai iš moters išviliojo 6000 eurų

Reklama baigsis po sek.

Nors policijos pareigūnai nuolat kartoja, primena ir ragina gyventojus būti budriais, nepasiduoti sukčių pinklėms, tačiau vis dar pasitaiko atvejų, kuomet vyresnio amžiaus žmonės visas turimas santaupas atiduoda apsimetėliams.

Trečiadienį Klaipėdos miesto policijos komisariate gautas 1935 m. gimimo moters pareiškimas, kad tą pačią dieną, apie 14.20 val., Klaipėdoje, Rambyno g.,  į namų telefoną paskambino nepažįstamas vyriškis, prisistatė pareigūnu ir nurodė, kad pensiją ji gavo padirbtais pinigais. Po maždaug pusvalandžio į namus atvyko nepažįstamas vyriškis, kuris pačiupo ant stalo buvusius 6000 eurų. Išeinantį vyrą moteris bandė stabdyti, šis ją pastūmė, dėl ko moteris pargriuvo ir susižalojo ranką. Pradėtas plėšimo tyrimas.

Primename, kad nei policijos pareigūnai, nei teismo darbuotojai ar kitų institucijų atstovai nevaikšto į gyventojų namus ir pinigų netikrina. Tiesa, dėmesingi turėtų būti visi gyventojai, nes pasitaikė atvejų, kuomet sukčiai pinigus išvilioja ir siūlydami buto nuomos paslaugas. Vakar į Klaipėdos m. pareigūnus kreipėsi 1985 m. gimusi moteris, kuri pranešė, kad, ketindama išsinuomoti butą, nuo 2020-07-17 per tris kartus pervedė 600 eurų, tačiau paslaugos iki šiol negavo. Pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių