Sulaikytas asmuo įtariamas vasarą Klaipėdoje padegęs automobilį

Reklama baigsis po sek.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai, bendradarbiaudami su Klaipėdos m. PK pareigūnais, sulaikė asmenį, įtariamą tyčia sunaikinusį svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas Klaipėdos miesto PK, 2020 m. rugpjūčio mėn. gavus nukentėjusiojo asmens pareiškimą dėl automobilio Volkswagen padegimo Klaipėdoje.

2020 m. rugsėjo mėn. Klaipėdos miesto PK ir KPONTV pareigūnai nustatė ir sulaikė šio nusikaltimo padarymu įtariamą 35 m., niekur nedirbantį vyriškį, anksčiau teistą už plėšimus, vagystes, turto sunaikinimą ar sugadinimą, viešosios tvarkos pažeidimą, sukčiavimą, grasinimą nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą.

Atlikus kratą šio asmens gyvenamosiose vietose, rasti apdegę drabužiai, talpa su degiu skysčiu bei degtukų dėžutės.
Įtariama, kad minėtas vyriškis, plaktuku išdaužęs automobilio langą, padegė automobilį iš anksto įsigytu benzinu. Be to, paaiškėjo, kad įvykio metu kaltininkas ir pats galimai apdegė rankas ir kaklo apatinę dalį bei drabužius.

Šiuo metu Klaipėdos miesto PK pareigūnai pastarojo asmens atžvilgiu atlieka kelis ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, žmogaus terorizavimo.

Įtariamajam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėnesiams.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūra.
Už svetimo turto sunaikinimą ar sugadinimą visuotinai pavojingu būdu, baudžiama bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 5 metų.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių