Sulaikyti vienišą senolę apiplėšę asmenys

Reklama baigsis po sek.

Klaipėdos apskrities VPK Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, kartu su Skuodo rajono policijos komisariato pareigūnais, nustatė ir sulaikė tris asmenis, įtariamus š.m. balandžio mėn. apiplėšusius senyvą Skuodo rajono gyventoją.

Šių metų balandžio 6 d. naktį, 1987 m. ir 1990 m. gimę, ne kartą už vagystes ir kitus nusikaltimus teisti vyrai, bei 1990 m. gimusi, neteista, iki šiol tik už administracinius nusižengimus bausta Skuodo rajono gyventoja, kaip įtariama, užsuko į atokią, miškų apsuptą sodybą, kurioje gyveno 1938 m. gimusi moteris. Įtariamieji, kurie neslepia, jog tą naktį buvo vartoję alkoholinių gėrimų, akmeniu išdaužė pirmojo aukšto langą, bei pateko į namo vidų. Užlipę į antrąjį namo aukštą, du vyrai įtariami sumušę iš miegų išbudintą senjorę, bei pagrobę 250 eurų grynų pinigų ir aukso žiedą. Įtariama, jog sprukdami įtariamieji taip pat pačiupo ir greta senjorės lovos buvusį mobiliojo ryšio telefoną – pastarąjį išmetė lauke, jog moteris negalėtų išsikviesti pagalbos.

Pareigūnams puikiai pažįstami įtariamieji, tą naktį pėsčiomis iki įvykio vietos kulniavę ne vieną kilometrą, savo kaltę pripažįsta ir neslepia, jog pasisavintus pinigus per porą dienų išleido alkoholiniams gėrimams bei užkandžiams.

1987 m. ir 1990 m. gimusiems vyrams pareikšti įtarimai pagal LR BK 180 str. 2 d. Jiems skirtos kardomosios priemonės – pasižadėjimas neišvykti bei nurodymas nebendrauti tarpusavyje.

Už plėšimą įtariamiesiems gali grėsti laisvės atėmimas iki septynerių metų.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių