Suvestinė: apiplėštas ekskavatorius, beteisis ir neblaivus vairuotojas

Reklama baigsis po sek.

Vos tik prasidėjus naujai darbo savaitei, Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėti du tyrimai dėl vagystės ir sukčiavimo, taip pat vienas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo būnant neblaiviu. 

Pirmadienį apie 09.30 val. Kretingoje, Šventosios g., pastebėta, kad iš įmonei priklausančio ratinio ekskavatoriaus “Caterpillar M313D”, atrakinus variklio apsauginį gaubtą, buvo pavogta išmetimo sistema su suodžių filtru. Žala – apie 7500 eurų žala. Pradėtas vagystės tyrimas.

Tą pačią dieną, apie 12.40 val. Skuode, Šatrijos g., sustabdžius automobilį “Mitsubishi”, jo 1971 m. gimusiam vairuotojui nustatytas 3,08 prom. neblaivumas. Be to, vyras neturėjo teisės vairuoti transporto priemonę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281(1) str. 1 d.

 Klaipėdos miesto policijos komisariate vakar pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo. Į pareigūnus kreipėsi 1997 m. gimusi moteris, kuri nurodė, kad 2020-09-29 už buto nuomą pervedė 180 eurų, tačiau paslaugos iki šiol negavo. Pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo.

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių