Švelninamos kultūros renginių organizavimo sąlygos

Reklama baigsis po sek.

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas atnaujino sprendimą dėl kultūros, pramogų ir kitų renginių organizavimo būtinų sąlygų.

Vyriausybės sprendimu nuo birželio 17 d. Lietuvoje gali vykti kultūros, pramogų ir kiti renginiai, pritraukiantys iki 150 žmonių uždarose erdvėse ir 700 atvirose, o nuo liepos 1 dienos leistinas žiūrovų ir (ar) dalyvių skaičius didinamas iki 200 uždarose erdvėse ir iki 1000 atvirose. Į šį skaičių neįskaičiuojami atlikėjai, organizatoriai ir aptarnaujantis personalas.

Nustatyta, kad atvirose erdvėse turi būti užtikrinamas ne mažesnis nei 1 metro atstumas tarp žiūrovų ir (ar) dalyvių. 

Atnaujintame Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendime nurodoma, kad uždarose erdvėse atstumas tarp žmonių turi būti ne mažesnis nei 2 metrai, o jei žiūrovai ir (ar) dalyviai viso renginio metu dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, atstumas tarp jų gali būti mažesnis.

Tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse atstumo apribojimai netaikomi sutuoktiniams, artimiesiems giminaičiams, įtėviams, įvaikiams, globėjams ir rūpintojams.

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimas dėl kultūros, pramogų ir kitų renginių organizavimo būtinų sąlygų ir šios sprendimo papildymas

Kultūros renginių dalyvių (žiūrovų) skaičiaus didinimo planas

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių