Tarybos komitetų posėdžiai bus transliuojami tiesiogiai

Reklama baigsis po sek.

Klaipėdos miesto rotušėje vykstantys Savivaldybės tarybos komitetų posėdžiai nuo šiol taip pat bus transliuojami internete. Karantino laikotarpį Savivaldybė išnaudojo reikalingos įrangos įdiegimui, o pirmoji vieša transliacija iš rotušės posėdžių salės numatoma jau šiandien – stebėti internetu bus galima 14 val. vyksiantį Finansų ir ekonomikos komiteto posėdį.

„Taip siekiame didinti gyventojų įtrauktį bei informacijos sklaidą apie komitetuose svarstomus klausimus. Jau karantino metu viešai transliavome visus nuotolinius komitetų posėdžius ir tai pasiteisino, tačiau transliuoti rotušės salėje vykstančių posėdžių techninių galimybių nebuvo. Visi svarstomais klausimais besidomintys gyventojai, bendruomenių atstovai turėjo atvykti į posėdžių salę ir dalyvauti posėdyje fiziškai, o nuo šiol viskas bus matoma ir internete, tad stebėti posėdžius bus gerokai paprasčiau ir patogiau“, – sako Savivaldybės tarybos ir mero sekretorius Modestas Vitkus.

Iki šiol viešai buvo transliuojami visi Savivaldybės tarybos posėdžiai, kurie vyksta Savivaldybės administracijos pastate. Tarybos komitetų posėdžiai viešai pradėti transliuoti karantino metu, kai komitetų nariai klausimus svarstydavo nuotoliniu būdu. Šiuo metu, pasibaigus karantinui, komitetų nariai jau grįžta dirbti į posėdžių salę, o įdiegtos vaizdo ir garso transliavimo įrangos dėka tiesioginės posėdžių transliacijos nenutrūks.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Daugiau straipsnių